Merhaba:) ♥Duygu♥ ♥14♥ ♥Türkiye♥ ♥Belieber♥ ♥SBS mağduru♥

KRİSTEN STEWART ALMANYA RÖPORTAJI:)Sevdiğim Fotoğraflar

Gitmek İstediğim Yerler

Benim Tarzım

Okumak İstediklerim

İzlediklerim

Gezdiğim Yerler

Evim İçin

Deneme

Müzik

Günlük

Kitap

Yaşam

Sinema-Tv

Öykü

Mizah

Din

Hobi

Şiir

Çocuk

Haber

Ünlüler

Bilim

Kariyer


starnego vampirseverler nessacarter justinbieber-nm 2468blogcu twilighttwilight hepsiduygu arabagalerisihkn twilightej musicianterority twilightcolickgirl robertpatt fasihonwinx thecathedog maskeli-1113 fiyonkcu elanur98 98eda sebnemgirgin miley-demi-selena-jonas summerdays story-city rennaenna blogar gizlimesaj taylormomsen98 sezer1960 pembeseverim kanatsizperi harry-bridget inci67 powerpuffgirlsasnas gokhan-aslan kod-izle look-book anime-hentai libertydance antibridgitmendler tropikmeyveler denizyalciner lovethebridgit ugurguvendi1 stawr britneyspearsx busayfayaerkeklergiremez sevelerguzeligencuse disneyoungs selenaamervee aybukendi glowingscene

Buraya banneriniz gelecek.


bos alan

Kardeş blog banner veya logoları gelecek.


2010-09-27 18:50:00-KRİSTEN STEWART ALMANYA RÖPORTAJI:)

Kristen Stewart, Beverly Hills’teki Four Seasons otelinde yapılan röportaja geldiğinde, kot pantolon ve siyah beyaz kareli bir t-shirt giyiyordu ayrıca saçlarında Ray Ban güneş gözlüğü vardı. 15 Temmuz’dan itibaren sinemalarda olan Tutulma çekilirken kahverengi lens takıyordu ama gerçek hayatta yeşil gözleri, 12. kattaki suitten içeri giren akşam güneşinde parıldıyordu. Ama Kristen Stewart’ın gözlerinin derinliklerine bakmak çok nadir oluyordu çünkü gözleri çoğunlukla yere ya da ellerine sabitlenmişti. Aşk hastası Bella’yı oynayan aktris kişiliğiyle ilgili karışıklıktan pek hoşlanmıyor. Röportajımızda neden olduğunu anlattı.

Şöhret seni korkutuyor mu?
Spot ışıklarının altında olmaya hala alışamadım. Hayranların çığlık atmaları beni tedirgin ediyor. Bu kadar ilgi olmazsa iyi olurdu. Çok çok utangaç bir doğam var.

Hayranlar binayı kuşattığı için otelde kendini strese sokuyor musun?
Hayır, o kadar çılgınca değil. Kendimle ilgili birçok haber okuyorum. Eğer hepsi doğru olsaydı, iğrenç bir hayatım olurdu (gülüyor).

İnternette “Twilight-histerisi”ni eleştirdiğin için bazı hayranların sinir olmuş.
İnsanların neden zamanlarını facebook ve forumlarda geçirdiklerini, neden anlamlı olan tek birşey bile yazmadıklarını anlamıyorum. Bana göre bilgisayarın başında vakit geçirmekten daha önemli şeyler var. Kitap okumayı, Led Zepelin ve U2 dinlemeyi, gitar çalmayı ya da çalan birini izlemeyi severim. Arkadaşlarımla internette konuşmak yerine yüzyüze görüşürüm.

Yorum yap!