Merhaba:) ♥Duygu♥ ♥14♥ ♥Türkiye♥ ♥Belieber♥ ♥SBS mağduru♥

Şafak Vakti kadrosuna katılanlar :)

KRİSTEN STEWART ALMANYA RÖPORTAJI:)

ROBERT PATİNSON ALMANYA RÖPORTAJI:)Sevdiğim Fotoğraflar

Gitmek İstediğim Yerler

Benim Tarzım

Okumak İstediklerim

İzlediklerim

Gezdiğim Yerler

Evim İçin

Deneme

Müzik

Günlük

Kitap

Yaşam

Sinema-Tv

Öykü

Mizah

Din

Hobi

Şiir

Çocuk

Haber

Ünlüler

Bilim

Kariyer


starnego vampirseverler nessacarter justinbieber-nm 2468blogcu twilighttwilight hepsiduygu arabagalerisihkn twilightej musicianterority twilightcolickgirl robertpatt fasihonwinx thecathedog maskeli-1113 fiyonkcu elanur98 98eda sebnemgirgin miley-demi-selena-jonas summerdays story-city rennaenna blogar gizlimesaj taylormomsen98 sezer1960 pembeseverim kanatsizperi harry-bridget inci67 powerpuffgirlsasnas gokhan-aslan kod-izle look-book anime-hentai libertydance antibridgitmendler tropikmeyveler denizyalciner lovethebridgit ugurguvendi1 stawr britneyspearsx busayfayaerkeklergiremez sevelerguzeligencuse disneyoungs selenaamervee aybukendi glowingscene

Buraya banneriniz gelecek.


bos alan

Kardeş blog banner veya logoları gelecek.


2010-10-06 16:51:00-Justin :)

Justin :) | görsel 1

Justin Bieber hayranlarıyla buluşmaya karşı değil, ama onlarla bir araya gelmenin zor olduğunu düşünüyor.

Justin, Teen Vogue’a verdiği röportajda, “Hayır kızlar heyecanlanıyor.” diyor ve kendisine ulaşmanın yolunu da “Benimle sadece konuşmaları yeterli. Bana nasıl olduğumu sorun. ‘Justin! Justin! Ban bir imzalı resim verir misin?’ diye bağırmaktansa kendinizi tanıtın. Ve bana kesinlikle yemek yerken yaklaşmayın! Ben tam siz yemek yerken gelip fotoğraflarınızı çeksem, siz kendinizi nasıl hissederdiniz? Bundan nefret ediyorum!” olarak anlattı.

Bieber, bir CSI bölümü için kamera karşısına geçti ve kısa zamanda beyaz perdede de boy göstermek istiyor. Bir sinema filminde birlikte oynamak istediği biri bile var: Selena Gomez.

Justin, Selena için, “O benim çok yakın dostum. Hakikaten çok hoş biri.” dedi.

Yorum yap!

2010-10-06 16:49:00-Robert ve Kristen

Robert ve Kristen | görsel 1
Robert ve Kristen | görsel 2
Robert ve Kristen | görsel 3
Robert ve Kristen | görsel 4

Robert ve Kristen imzaladıkları iş anlaşmaları nedeniyle ayrı kalsalar da sonunda Los Angeles’ta buluştular ve pazartesi akşamı birlikte dışarı çıktılar.

Gözlerden uzak bir yemekle geceye başlayan ikili , daha sonra Soho House’a gitti. Bir görgü tanığının ifadesine göre, ikili mekanda oldukça samimiydi. Hatta Kristen bir ara Robert’ın dizine oturdu.

Ünlü çift son günlerde ilişkileri ile ilgili olarak artık daha rahat davranıyorlar. Yaz başlarında Robert, Kristen’ı Montreal’de çektiği ‘On the road’ filminin setinde ziyaret etmişti. Kristen, tüm boş vakitlerini Robert ile birlikte geçirdi.

Çifte yakın bir kaynağa göre Robert ilişkilerini daha açık yaşamaktan yanayken, Kristen onu engelliyor ve Robert, Kristen’in bu tutucu tavrından çok hoşlanıyor.

Yıldız çift yakında çekilecek bir başka ‘Alacakaranlık’ serisinde tekrar birlikte çalışacaklar.

Yorum yap!

2010-09-28 16:37:00-EDWARD-BELLA RESİMLERİ :)

EDWARD-BELLA RESİMLERİ :) | görsel 1
EDWARD-BELLA RESİMLERİ :) | görsel 2
EDWARD-BELLA RESİMLERİ :) | görsel 3
EDWARD-BELLA RESİMLERİ :) | görsel 4
EDWARD-BELLA RESİMLERİ :) | görsel 5
EDWARD-BELLA RESİMLERİ :) | görsel 6
EDWARD-BELLA RESİMLERİ :) | görsel 7

edward ve bella resimleri acil işim var HOŞÇAKALIN!!

Yorum yap!

2010-09-28 16:15:00-Şafak Vakti kadrosuna katılanlar :)

Ekim’de başlayacak provalardan önce, serinin son filmine katılacak yeni oyuncuları belli oldu. Reneesme'yi Mackenzie Foy Irina'yı ise Maggie Grace Benjamin'i Rami Malek oynayacak.. Gerçekten bu film için sabırsızlanıyorum. Bir an önce çekilse..

Rami Malek

Rami Malek

edwardtwilight'dan alıntıdır :)))

Yorum yap!

2010-09-27 18:50:00-KRİSTEN STEWART ALMANYA RÖPORTAJI:)

Kristen Stewart, Beverly Hills’teki Four Seasons otelinde yapılan röportaja geldiğinde, kot pantolon ve siyah beyaz kareli bir t-shirt giyiyordu ayrıca saçlarında Ray Ban güneş gözlüğü vardı. 15 Temmuz’dan itibaren sinemalarda olan Tutulma çekilirken kahverengi lens takıyordu ama gerçek hayatta yeşil gözleri, 12. kattaki suitten içeri giren akşam güneşinde parıldıyordu. Ama Kristen Stewart’ın gözlerinin derinliklerine bakmak çok nadir oluyordu çünkü gözleri çoğunlukla yere ya da ellerine sabitlenmişti. Aşk hastası Bella’yı oynayan aktris kişiliğiyle ilgili karışıklıktan pek hoşlanmıyor. Röportajımızda neden olduğunu anlattı.

Şöhret seni korkutuyor mu?
Spot ışıklarının altında olmaya hala alışamadım. Hayranların çığlık atmaları beni tedirgin ediyor. Bu kadar ilgi olmazsa iyi olurdu. Çok çok utangaç bir doğam var.

Hayranlar binayı kuşattığı için otelde kendini strese sokuyor musun?
Hayır, o kadar çılgınca değil. Kendimle ilgili birçok haber okuyorum. Eğer hepsi doğru olsaydı, iğrenç bir hayatım olurdu (gülüyor).

İnternette “Twilight-histerisi”ni eleştirdiğin için bazı hayranların sinir olmuş.
İnsanların neden zamanlarını facebook ve forumlarda geçirdiklerini, neden anlamlı olan tek birşey bile yazmadıklarını anlamıyorum. Bana göre bilgisayarın başında vakit geçirmekten daha önemli şeyler var. Kitap okumayı, Led Zepelin ve U2 dinlemeyi, gitar çalmayı ya da çalan birini izlemeyi severim. Arkadaşlarımla internette konuşmak yerine yüzyüze görüşürüm.

Yorum yap!

2010-09-27 18:49:00-ROBERT PATİNSON ALMANYA RÖPORTAJI:)

İnanılmaz derecede seksi

Alacakaranlık yıldızı Robert Pattinson ile kuralsız bir şekilde sevgiyi, ilk heyecan verici aşkı, neden köpek sahibi olmak istedeğini, neden otelde yaşadığını konuştuk.

Robert Pattinson kahvaltıda çayı, sütle birlikte içiyor. Klimayı kapatıyor ve onun yerine pencereleri açıyor. Beverley Hills’deki “Four Seasons” otelinde yapılan röportaj sırasında 24 yaşındaki Alacakaranlık yıldızı siyah bir t-shirt ve bej rengi Levis bir pantolon giyiyordu. Efsanevi saçları yanlarda kısa kesilmişti. Bunun nedeni şuan Reese Witherspoon ve Christoph Waltz ile oynadığı Water for Elephants’daki rolü. Bu rol ile milyonlarca kızın aşık olduğu Edward Cullen -vampir- arasında büyük bir fark var. Serinin “Tutulma” adlı üçüncü filminde Bella (Kristen Stewart), ölümsüz aşkını itiraf etmek zorunda. Gerçek hayatta ikisi de ilişkileri hakkında sessiz kalıyorlar. Robert kızların hayalini kurduğu erkek olmaya devam ediyor.

Bütün Alacakaranlık arkadaşların kitabı okuduktan sonra Edward’a aşık olduğunu söylüyor. Eğer bir vampire aşıksan bu seni evlilik öncesi seksten korur. Bu konuda ne düşünüyorsun?
Bence Edward seksten korkuyor (gülüyor). Hayır onun görüşündeki noktayı bir bakıma anlıyorum, ilişkide kendinizden emin olamadığınız evre en heyecanlısıdır.Belki bu konuda biraz geri kafalıyım. Aşkta kurallar olmamalı.Bazı çiftler barda tanışır aynı akşam yatarlar ve sonsuza kadar mutlu yaşarlar.

Film galalarında kızların “Evlen benimle” kısmında ağlaması hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bu kafa karıştırıcı ama sadece işimin bir parçası.
alıntıdır

Yorum yap!